O nas

Dla firmy Hauck „w byciu najlepszym w swojej klasie nie chodzi o nasze podstawowe technologie, ale o nasze zobowiązanie i elastyczność z którymi obsługujemy naszych klientów oraz sposób w jaki jesteśmy w stanie zintegrować nasze działania i procesy w łańcuch dostaw naszych klientów, a także by zrobić wszystko co w naszej mocy, aby przyczynić się do sukcesu naszych klientów.”

Hauck Heat Treatment Dzierżoniów jest dostawcą wysokowydajnych systemów w zakresie innowacyjnych i wysoce niezawodnych usług w sektorze obróbki cieplnej.

Konsekwentne zapewnienie jakości w każdym detalu.

HAUCK Heat Treatment świadczy swoje usługi dla klientów z całej Europy dlatego też, aby sprostać wymagającym oczekiwaniom swoich partnerów, zdecydowała się, w 2014 roku, otworzyć nowy zakład w Dzierżoniowie. Posiadając 27 zakładów w całej Europie jest niezwykle wydajnym dostawcą w obszarze obróbki cieplnej oraz obróbki cieplno-chemicznej. Jako doświadczony zespół oferujemy wysokie kompetencje w obszarze rozwiązywania problemów i zdecydowanie więcej Know-how w toku precyzyjnej obróbki cieplnej Państwa komponentów. Zobowiązujemy się dostarczać najwyższą jakość oferowanych usług nie tylko w obszarze obróbki cieplnej Państwa komponentów lecz także w sposobie jakim traktujemy naszych klientów. Zawsze działamy w ścisłej współpracy z naszymi klientami i jesteśmy w stanie dostosować nasze procesy do specyficznych wymagań.

Specjaliści z Hauck Heat Treatment są ekspertami branży. Hauck Heat Treatment z powodzeniem wdraża projekty od przeszło 80 lat. Będąc potężnym dostawcą systemów, Grupa przetwarza i funkcjonalnie rozszerza komponenty dla wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu. Wiele tysięcy projektów we wszelkich dziedzinach produkcji i biznesu dostarczyło firmie bogatą wiedzę fachową, którą wykorzystuje, aby przynieść korzyści zarówno małym przedsiębiorstwom, jak i firmom o zasięgu globalnym. Oferujemy najwyższą jakość, która opłaca się bez względu na to, czy produkujemy pojedyncze przedmioty, czy duże serie. Zapewniamy pełną identyfikowalność wszystkich istotnych danych i parametrów procesu, a także doświadczenie, które pogłębiamy z dnia na dzień.

Jesteśmy częścią Aalberts industries

Hauck Heat Treatment jest częścia Aalberts Industries, światowego specjalisty w dziedzinie wysokiej jakości produktów i procesów przemysłowych. Aalberts Industries działa w ponad 150miejscach w 20 krajach zatrudniając 15,338 pracowników.

Zachęcamy do skorzystania z usług jednego z wiodących zakładów obróbki cieplnej w Europie.

Wiecej informacji?
Zostaw numer telefonu-oddzwonimy.