Branża

Jesteśmy dumni z faktu, że firmy z tak wielu branż oraz ze wszystkich kluczowych sektorów zaufały wysokiej wydajności zakładom Hauck Heat Treatment.

1/8

Przemysł produkcji narzędzi

Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo utwardzania powierzchniowego, wgłębnego, odpuszczania lub nitrowania względnie powlekania komponentów, oferujemy szeroki zakres obróbki do dyspozycji, który zapewni poprawę trwałości i optymalizację Państwa narzędzi. Dzięki nowoczesnym instalacjom, oferującym cały szereg procedur powlekania i schładzania, możemy spełnić praktycznie każde wymogi na obszarze produkcji narzędzi, optymalizując je w bardzo różny sposób

2/8

Technologia łączenia

Status Hauck Heat Treatment, wiodącego partnera na obszarze obróbki cieplnej w przemyśle technologii łączenia bazuje głównie na dwóch czynnikach: wysokiej wydajności systemów do ciągłej obróbki cieplnej, wykorzystujących różne techniki obróbki materiałów przy przepustowości do 1.500 kg na godzinę, oraz na szerokim doświadczeniu na obszarze obsługi pieców komorowych i obróbki cieplnej, dzięki czemu możliwe jest przygotowanie metod obróbki cieplnej przy zoptymalizowanym przepływie gazu i niewielkich zniekształceniach dla kompleksowych arkuszy płyt metalowych. Oferujemy najwyższą jakość i bardzo krótki czasy przetwarzania i z tego względu łatwo można włączyć je w łańcuch produkcyjny. Jeśli chodzi o obróbkę cieplną na potrzeby obsługi serii produktowych na dużą skalę, do naszego zakresu odpowiedzialności należy zapewnienie ciągłego ulepszenia istniejących procesów oraz środków zarządzania jakością.

3/8

Przemysł meblarski

Wysoka precyzja, niezwykła trwałość oraz długoterminowa niezawodność funkcjonalna metalowych komponentów łączących odgrywa istotną rolę w przemyśle meblarskim. Ma to w szczególności miejsce w przypadku mebli codziennego użytku. Dzięki wykorzystaniu precyzyjnej obróbki cieplnej, komponenty łączące mogą spełnić specyficzne wymogi funkcjonalne, które są kluczowe dla zapewnienia długoterminowego korzystania z mebli. Mogą być odporne na wibracje, zapewniać wysoką odporność i nadzwyczajną jakość. Elementy łączące są zoptymalizowane i dostosowane do specyficznego zastosowania w ramach systemów obróbki cieplnej Hauck w sposób szczególnie efektywny kosztowo. Firma Hauck wykańcza systemy łączące do mebli zaprojektowane na potrzeby ustawiania i skręcania ze sobą części. Systemy te zapewniają szereg możliwości projektowych dzięki swojej jakości oraz właściwości funkcjonalnych

4/8

Technologia medyczna

Technologiczne systemy wyznaczające branżowy kierunek rozwoju i całe dekady doświadczenia na obszarze obsługi komponentów wysokiej jakości oraz optymalizacji procesów powiązanych sprawiają, że  Hauck Heat Treatment to partner o wysokich kompetencjach dla przedsiębiorstw aktywnych na obszarach technologii medycznej. W szczególności wspomnieć należy w tym przypadku o próżniowych metodach obróbki cieplnej i powlekania powierzchni, dzięki którym zapewnia się stałe, wysokie standardy związane ze stalowymi produktami stopowymi. Dodatkowe technologie czyszczenia gwarantują spełnienie najwyższych wymogów w kontekście ogólnej analizy zanieczyszczeń szczątkowych. Wszystkie metody można dostosować celem dopasowania do szerokiego zakresu wymogów.

5/8

Inżynieria elektryczna

Od wielu dekad zakłady Hauck zapewniają stałą, wysoką jakość oraz terminowe dostawy na obszarze obróbki cieplnej oraz powlekania, w szczególności dla przemysłu inżynierii elektrycznej. Nasz szeroki zakres know-how na obszarze inżynierii elektrycznej sięga od technik hartowania pozwalających na osiągnięcie specjalnych parametrów ferromagnetycznych dla czystego żelaza aż do obróbki cieplnej kompleksowych stopów miedziano-berylowych.

6/8

Lotnictwo

Standardy jakościowe w lotnictwie oraz w przemyśle kosmicznym są bardzo wysokie, ponieważ na tych obszarach kluczowe jest stałe zapewnienie niezawodności funkcjonalnej. Komponenty znajdują się bez przerwy pod bardzo wysokim ciśnieniem. Firma Hauck od wielu dekad jest zaufanym partnerem przemysłu lotniczego i kosmicznego zapewniając najwyższą jakość w ramach produkcji seryjnej. Wysoka niezawodność procesu to efekt kompletnego , szczegółowo udokumentowanego łańcucha procesów, które są precyzyjnie skoordynowane między sobą. Wszystkie parametry są monitorowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii testowej w naszych laboratoriach

7/8

Inżynieria mechaniczna

Posiadane przez nas wszechstronne systemy oraz technologie procesowe połączone z ujednoliconym systemem zarządzania jakością sprawiają, że jesteśmy silnym partnerem dla przemysłu inżynierii mechanicznej. Począwszy od fazy prac rozwojowych jesteśmy w stanie zapewnić Państwu doświadczony zespół konsultantów, wyspecjalizowany w zakresie nowych projektów oraz rozwiązywania kompleksowych zadań. Wykorzystujemy nasze doświadczenie na potrzeby zapewnienia Państwu optymalnego wsparcia w ramach wszystkich faz Państwa projektu aż do etapu produkcji seryjnej.

8/8

Przemysł motoryzacyjny

Dzięki całym dekadom doświadczenia na polu obróbki cieplnej i powlekania skupiamy się na dostawcach w przemyśle motoryzacyjnym. Nasze doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w zaufaniu wiodących przedsiębiorstw motoryzacyjnych, a także w ujednoliconych systemach zarządzania, jakością, środowiskiem i energią, wprowadzonych we wszystkich naszych zakładach. Systemy te dysponują certyfikacją i poddawane są audytom zgodnie z najwyższymi standardami międzynarodowymi takimi jak ISO/TS 16949, ISO 14001 oraz ISO 50001. W ten sposób możemy zagwarantować zgodność ze wszystkimi wymaganiami dla konkretnego komponentu. Stale wprowadzane usprawnienia w zakresie zapewnienia jakości mają na celu zapewnienie w perspektywie średnioterminowej osiągnięcie wskaźnika zera błędów dla naszych klientów.

Wiecej informacji?
Zostaw numer telefonu-oddzwonimy.